В стані наркотичного і алкогольного сп’яніння: На Донбасі спіймали терориста-найманця з Росії

Терорист проходив службу на посаді навідника-оператора в підрозділах першого армійського корпусу російсько-окупаційних військ.

12 лютого бійці однієї з мотопіхотних бригад "Північ" затримали прихильника бойовиків Владислава С. Затриманому 24 роки. Також відомо, що він був в стані наркотичного і алкогольного сп’яніння. Як повідомляє прес-центр ООС, при собі бойовик мав адресну довідку і сумку з особистими речами, передають .

Об этом сообщает Руспрес

Із затриманим спілкуються співробітники відповідних органів зі складу ООС. Сам прихильник бойовиків розповів про численні злочини окупаційної адміністрації на Донбасі.

Також вдалося встановити, що даний терорист проходив службу на посаді навідника-оператора в підрозділах першого армійського корпусу російсько-окупаційних військ.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/v-stani-narkotychnoho-i-alkoholnoho-spianinnia-na-donbasi-spiimaly-terorysta-naimantsia-z-rosii-315484.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя