У Росії почали ходити чутки про смерть Заворотнюк: Родина актриси зробила офіційну заяву


Об этом сообщает infosmi.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сім’я Анастасії Заворотнюк, яка, за непідтвердженою інформацією, хвора на рак мозку, зробила першу офіційну заяву. Після триввалого мовчання директор зірки серіалу "Моя прекрасна няня" від імені її родичів виступив із заявою, в якій звернувся до шанувальників і ЗМІ, передають Патріоти України.

Зокрема, офіційну заяву зробив директор Заворотнюк Стас Христов, який прокоментував інформацію про смерть артистки, що з’явилася напередодні в деяких Telegram-каналах.

«Анастасія Заворотнюк і її оточення просять припинити спекуляції навколо її здоров’я і закликають людей вірити тільки тії інформації, яка з’являється в офіційних ЗМІ», — заявив він.

Христов додав, що близькі Заворотнюк поки не готові коментувати стан її здоров’я, а також не мають наміру ні підтверджувати, ні спростовувати інформацію про гліобластому. «Ми просимо поважати рішення актриси і її сім’ї», — додав він.

Нагадаємо, напередодні в мережі стрімко поширилися чутки про смерть актриси. Повідомлялося, що Заворотнюк померла в лікарні: «Анастасія Заворотнюк померла вчора в ЕМС», — повідомляли російські ЗМІ.

Раніше стало відомо, що у Заворотнюк діагностували рак головного мозку останньої стадії. Зазначалося, що актриса перебуває у важкому стані. Про страшний діагноз Заворотнюк дізналася після народження третьої дитини — дочки Міли.

Популярність прийшла до Заворотнюк після того, як вона зіграла роль няні Віки в серіалі Моя прекрасна няня. Заворотнюк входить в список Миротворця через незаконну гастрольну діяльність в Криму влітку 2017 року.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/blogs/u-rosii-pochaly-khodyty-chutky-pro-smert-zavorotniuk-rodyna-aktrysy-zrobyla-ofitsiinu-zaiavu-298310.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя