Неділько повернувся на посаду начальника льотної академії у Кропивницькому

image

Сергій Неділько повернувся на посаду начальника Льотної академії. Відповідний наказ про призначення опубліковано на сторінці академії у Фейсбук, інформує медіапортал DOZOR. Об этом сообщает nuina.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, із середини лютого в.о. обов’язків начальника був завідувач кафедри військової підготовки Льотної академії Національного авіаційного університету, кандидат технічних наук, доцент, полковник запасу Артур Дрезналь.

За наказом міністерства освіти, Сергій Неділько призначений на посаду з 1 жовтня і перебуватиме на ній до 31 березня 2020 року.

image
«У мене завершився контракт. У цей час міністерством було вирішено, що на період виборів слід призначити на цю посаду нейтральну людину. До того, ж у серпні відбулися зміни в законодавстві, за законом ректорів відокремлених структурних підрозділів мають право призначати на певний термін, от мене зараз і призначили», — повідомив у коментарі медіапорталу DOZOR Неділько.


Джерело статті: “http://dozor.kr.ua/post/nedilko-povernuvsya-na-posadu-nachalnika-lotnoi-akademii-u-kropivnitskomu-11887.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя