Полозов назвав підставу для видачі Цемаха Нідерландам Росією


Російський адвокат Микола Полозов заявив, що Російська Федерація може видати свідка у справі про катастрофу літака на Донбасі Володимира Цемаха Нідерландам

Про це повідомив Полозов в ефірі Радіо НВ. Об этом сообщает informing.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами адвоката, свідчення Цемаха, які він дав нідерландському слідству напередодні обміну, абсолютно придатні для трибуналу в Гаазі.

“Річ у тім, що бувають такі обставини, коли, наприклад, свідки вмирають до трибуналу, їдуть, губляться тощо. Водночас, ті свідчення, які вони дали відповідно до процедури, розглядаються як і інші докази”, — пояснив Полозов.

Крім того, правозахисник зауважив, що відмова від показань з боку Цемаха буде виглядати досить безглуздо, тому що тоді буде два види доказів — отримані в Україні та отримані в Росії. Пізніші свідчення будуть сприйматися більш критично, зазначив Полозов.

Адвокат наголосив, у Голландії є шанс на екстрадицію Цемаха з Росії.

“У Голландії є можливість звернутися до російської сторони, у них є процедури, за якими це звернення здійснюється. Росія потенційно може видати Голландії Цемаха, тому що він не є громадянином Росії, він є громадянином іншої держави. Будуть вони видавати чи ні, це вже питання політичної волі”, — додав Полозов.

  • Нагадаємо, 7 вересня Володимир Зеленський заявив, що бойовика терористичної організації "ДНР" Володимира Цемаха, який є фігурантом у справі збиття російськими військовими літака рейсу MH17 над Донбасом, перед відправленням до Росії було допитано на прохання країн Європи.
  • Генеральний прокурор Нідерландів просить Росію передати підозрюваного у справі МН17 Володимира Цемаха.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/09/polozov_nazvav_pidstavu_dlya_vydachi_cemakha_niderlandam_rosiyeyu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя