Natalya Bimbirayte: "ПРОЕКТ ЖІНКА НА ВІЙНІ ПЕРЕМІГ У ДЕСЯТОМУ КОНКУРСІ ДЕРЖКІНО..."

Natalya Bimbirayte в facebook:

ПРОЕКТ ЖІНКА НА ВІЙНІ ПЕРЕМІГ У ДЕСЯТОМУ КОНКУРСІ ДЕРЖКІНО УКРАЇНИ! Об этом сообщает topor.in.ua со ссылкой на СМИ.

Оголошено результати Деcятого конкурсного відбору ДержКіно України проект Жінка на війні ... переміг з найвищим балом у конкурсній категорії Ігрові повнометражні копродукційні фільми авторське кіно.

Французсько-ісландсько-українська копродукція Жінка на війні A woman at war готується до зйомок компанією Solar Media Entertainment спільно зі Slot Machine .

Продюсери Маріанн Слот Marianne Slot , Карін Лебланк Carine Leblanc, Сергей Лавренюк Режисер Бенедикт Ерлінґссон Benedikt Erlingsson Автори сценарію Бенедикт Ерлінґссон Benedikt Erlingsson, Олавюр Егіль Егільссон Olafur Egill Egilsson.

Халла самотня жінка, диригентка хору, їй під пятдесят. Однак також вона заповзята захисниця довкілля, котра веде одиночну війну під позивним Горянка. Вона саботує роботу алюмінієвої промисловості в Ісландії, що призводить до зміни клімату. Коли Халла планує свій найбільший акт вандалізму, вона отримує листа, який змінює все. Її заявку на усиновлення дитини нарешті схвалено. На неї чекає маленька дівчинка в Україні...

Дякуємо всім експертам та ДержКіно України за плідну роботу, вітаємо переможців!

http//sinua.dergkino.gov.ua//ogolosheno_rezultati_desyatoNatalya Bimbirayte


ТОП новости

Вход

Меню пользователя